روش های بهبود رتبه الکسا

یکی از مهم ترین سوالاتی که ذهن دارندگان وب سایت ها را به خود مشغول کرده این است که چطور می توانند رتبه الکسای سایت خود را افزایش دهند.ما در این مقاله به مواردی اشاره می کنیم که در صورتی که رعایت کنید رتبه وب سایت شما بهبود خواهد یافت.
- نوار ابزار الکسا را نصب کنید و به کاربران وب سایت خود نیز توصیه کنید که این نوار ابزار یا تول باکس را نصب نمایند.از این طریق الکسا دقیق تر متوجه می شود که چه کاربرانی از وب سایت شما بازدید می نمایند.
- حتما از ویجت الکسا در سایت خود استفاده نمایید.
اسکریپت ویجت الکسا

- با هماهنگی با کافی نت ها سعی کنید نوار ابزار الکسا را روی سیستم های کافی نت نصب کنید و سایت خود را به عنوان صفحه خانگی مرورگر سیستم قرار دهید.
- از دوستان و نزدیکان خود بخواهید تا در مورد سایت شما در وب سایت الکسا نظر بدهند.
- مطلع باشید که مدیران زیادی می خواهند که رتبه الکسای خود را بهبود ببخشند بنابراین در گوگل و دیگر جستجوگرها به دنبال مطالبی از این قبیل می کردند.توصیه می شود در وب سایت خود درباره الکسا بنویسید تا با جذب کاربران به این مطلب بتوانید رتبه الکسای سایت خود را بالا ببرید.
- مطالب وب سایت خود را در انجمن های مختلف به خصوص در انجمن های مرتبط به اشتراک گذاشته و حتی در صورت لزوم درمورد آن ها به بحث و گفتگو بپردازید.برای الکسا لینک از وب سایت های دیگر بسیار مهم می باشد و شما با این کار می توانید از انجمن های مرتبط با موضوع خود لینک ورودی دریافت کنید.
- سعی کنید مقالاتی در مورد وب مستر ها بنویسید . این مورد هم تاثیر مورد ذکر شده قبلی را دارد.
- سعی کنید در صورتی که فرصت دارید مطالبی را در انجمن ها و وب سایت ها و حتی سبکه های اجتماعی آسیایی ارسال نمایید.تجربه نشان داده بابت آی پی هایی که از این وب سایت ها به سایت شما وارد می شوند رنک مناسبی از الکسا دریافت می کنید.
- مدیریت محتوا بسیار برای الکسا و حتی گوگل مفید می باشد.سعی کنید از مطالب کپی در وب سایت خود استفاده نکنید .
- سعی کنید به طور مداوم وب سایت خود را به روز رسانی کنید و دائما مطالب خود را به اشتراک بگذارید.
- امروزه حضور نرم افزار های اندرویدی مختلف کمک می کند تا کاربران موبایل به سرعت به خواسته های خود برسند.توصیه می شود وب سایت خود را در صورتی که واکنش گرا نیست حتما واکنش گرا طراحی نمایید تا طیف وسیع کاربران موبایل بدون سردرگمی از وب سایت شما بازدید نمایند.
- نرم افزار های مختلف جوامع مجازی یک فرصت مناسب برای انتشار و اشتراک مقالات وب سایت شما می باشند.از این نرم افزار ها برای جذب کاربران بیشتر به عنوان یک فرصت ایده آل استفاده نمایید.
- همانطوری که در بالا ذکر شد لینک به وب سایت شما برای جستجوگر ها و خود وب سایت الکسا بسیار مهم می باشد.سعی کنید در سایت های مختلف برای وب سایت خود تبلیغ کنید.هر چه کاربران بیشتری به سایت شما وارد شوند رتبه بالاتری در وب سایت الکسا دریافت خواهید کرد.

امیدوارم این مطالب به مالکین وب سایت کمک کند تا رنکینگ بالاتری در وب سایت الکسا دریافت کنند. برای بدست آوردن اطلاعات مقدماتی در مورد الکسا می توانید به مقاله معرفی وب سایت الکسا مراجعه نمایید.


  امکانات

بازگشت      چاپ مطلب    
تاریخ ثبت: 1394/10/03 زمان ثبت: 19:43 تعداد بازدید: 391