معرفی وب سایت الکسا

امروزه تقریبا تمامی کاربران اینترنتی با وب سایت الکسا و خدمات مهمی که این وب سایت به کاربران خود ارائه می دهد آشنا می باشند.
یکی از مهم ترین خدماتی که الکسا به کاربران خود می دهد ارائه رتبه رده بندی به دو شکل رده بندی جهانی و رده بندی کشوری می باشد.
شما می توانید بر اساس رتبه ای که الکسا به وب سایت ها می دهد به میزان محبوبیت و پر بازدید بودن سایت ها پی ببرید. طبیعیست که سایت هایی که رتبه الکسای بالاتری دارند مطالب مفید تری را در وب سایت خود قرار می دهند و این مطالب بازدید های بسیاری توسط کاربران داشته است.الکسا برای کاربران ویژه خود امکاناتی نظیر امکانات دقیق آماری قرار می دهد که دارندگان وب سایت ها می توانند از این امکانات برای بهبود رتبه سایت خود و شناسایی طیف وسیع مخاطبین خود استفاده نمایند.
امروزه بسیاری از صاحبان مشاغل برای تبلیغات اینترنتی در وب سایت ها ابتدا به رنکینگ الکسای سایت مورد نظر توجه کرده و سپس در میان سایت های با رتبه بندی بالای الکسا یکی از سایت ها را به منظور تبلیغات انتخاب می کنند.
وب سایت الکسا برای کاربران اینترنت یک تول بار مفید در نظر گرفته که به کاربران کمک می کند تا رتبه الکسای وب سایت هایی را که از آن ها بازدید می کنند را از طریق این تول بار در اختیارشان قرار می دهد.
شما می توانید برای استفاده این تول بار به آدرس Alexa Toolbar مراجعه نمایید.
به صاحبان و مدیران وب سایت ها توصیه می کنیم که تول بار الکسا را نصب کنند و به کاربران خود هم توصیه کنند که این کار را انجام دهند.
ضمنا به صاحبان و مدیران وب سایت ها توصیه می شود که از ویجت الکسا در سایت خود استفاده نمایند.

Alexa Certified Traffic Ranking for gilansoghat.com

برای اینکه بدانید چه عواملی باعث رشد و بهبود رتبه الکسای شما می شود لطفا مقاله روش های بهبود رتبه الکسا را مطالعه بفرمایید.

  امکانات

بازگشت      چاپ مطلب    
تاریخ ثبت: 1394/10/03 زمان ثبت: 18:44 تعداد بازدید: 341