روش قطع پیامک های تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول

متاسفانه برخی از پیامک هایی که در ساعات مختلف شبانه روز برای دارندگان خطوط اپراتورهای شبکه ارسال می شوند حامل اطلاعات غیر واقعی بوده و یا حاوی مطالب جعلی می باشند.برخی دیگر از پیامک ها صرفا جهت ترغیب شما برای شرکت در مسابقات پیامکی بوده که پس از عضو شدن شما در این مسابقات امکان خروج مشخصی برای شما ارائه نمی دهند. بنابراین هر بار که پیامکی از طرف برگزار کنندگان این مسابقات برای شما ارسال می شود رقمی از شارژ شما کم خواهد شد و یا به قبض تلفنتان اضافه می شود.

12828_S_sms-spam-l.jpg
حال با توجه به شرایط فوق اپراتورهای تلفن همراه روش ها و راه هایی را به مشترکین خود که علاقه ای ندارند این پیامک ها را دریافت کنند پیشنهاد می دهند که در ادامه این مقاله به آن ها می پردازیم.

روش قطع پیامک تبلیغاتی همراه اول

به منظور لغو ارسال پیامک های تبلیغاتی معاونت نظارت و اعمال مقررات ریگلاتوری راه حل هایی را جلوی پای کاربران اپراتورها قرار داده است.

بدین منظور سامانه ای در اختیار کاربران همراه اول قرار می گیرد که مشترکین همراه اول با استفاده از امکانات این سامانه می توانند دریافت پیام های تبلیغاتی خود را لغو نمایند.

بدین منظور مشترکین همراه اول کافیست عدد 1 را به شماره 8999 ارسال نمایند و یا با شماره گیری دستوره #8999* و در منوی ظاهر شده انتخاب و ارسال عدد 1 پیامک تبلیغاتی خود را لغو نمایند.

در صورتی که به هر دلیلی کاربری نیاز به دریافت پیامک تبلیغاتی دارد در منوی ظاهر شده می تواند عدد 2 را ارسال نماید که در این صورت پیامک تبلیغاتی دوباره فعال می شود.

البته کاربرانی که علاقه مندند با تماس این سرویس را لغو نمایند می توانند با شماره تلفن 9990 تماس گرفته و درخواست خود را مستقیما به اپراتور مربوطه اعلام نمایند.


روش قطع پیامک تبلیغاتی ایرانسل

با توجه به اینکه مکشترکین ایرانسل فقط پیام های اطلاع رسانی خدمات و سرویس های همین اپراتور را دریافت می نمایند، این مشترکین می توانند با ارسال عدد 2 به شماره 5005 این سرویس را لغو نمایند.هزینه ارسال این پیامک رایگان می باشد.البته کاربران این اپراتور می توانند با شماره گیری شماره 700 و ابراز درخواست خود به صورت مستقیم به اپراتورهای ایرانسل مشکل خود در این زمینه را مرتفع نمایند.

نکات کلیدی سامانه 8282 ایرانسل

اگر به هر دلیلی طرح های پیامکی 8282 ایرانسل را فعال نموده اید به دلیل اینکه این پیامک ها به صورت خودکار از اعتبار شما کم میکنند به منظور غیرفعال کردن آن ها به نکات زیر توجه نمایید :

1.در گام نخست برای دریافت رمز ورود به ویترین ایرانسل یک پیامک با خط خود به 130 ارسال نمایید.

2.بعد از دریافت رمز به سایت ویترین ایرانسل به آدرس Vitrin.irancell.ir رفته و از طریق گزینه ورود به سیستم در بخش بالای سایت وارد پنل شوید.

3.برای این منظور در بخش شناسه شماره موبایل خود را وارد کرده (********9893) و در بخش رمز عبور کد رمزی که دریافت نموده اید را وارد نمایید.

4.در گام آخر پس از ورود به پنل به بخش سرویس مبتنی بر پیام کوتاه بروید و در بخش شارژ خودکار- بسته های من طرح هایی که فعال نموده اید را به راحتی می توانید لغو اشتراک نمایید.

نکات کلیدی سامانه 8686 ایرانسل

در صورتی که از شماره 8686 ایرانسل پیامکی دریافت می نمایید، به منظور لغو این سرویس می توانید عبارت laghv pishvaz  یا laghv را به  شماره 8686 ارسال نمایید.

  امکانات

بازگشت      چاپ مطلب    
تاریخ ثبت: 1395/05/08 زمان ثبت: 17:37 تعداد بازدید: 170